Електричні котли

Якщо Ви відкрили даний розділ, то верогідніше за все Ви шукаєте «надійне серце» Вашого будинку, а саме якісний котел, який буде допомагати підтримувати тепло та затишок Вашої оселі. Саме тому ми із впевненістю можемо сказати, що ви на вірному шляху! Компанія «ВТЕПЛІ» має багаторічний досвід у роботі із системами опалення. Ми надаємо послуги з проектування, індивідуального прорахунку виходячи з потреб клієнта та особливостей оселі. Також ми пропонуємо сервісне обслуговування як постійне (на основі абонентської плати), так і аварійне.

Як ми працюємо

Перш за все кожен співробітник компанії «ВТЕПЛІ» вміє чути клієнта, а це дозволяє більш глибоко вивчити його потребу та зробити систему опаленння найбільш комфортною для всіх мешканців оселі.

По-друге великий досвід наших інженерів дозволить спроектувати, підібрати якісні матеріали та зробити монтаж під ключ системи опалення, яка буде вірно слугувати Вам протягом багатьох років.

По-третє за роки співробітництва з різними брендами, які виробляють продукцію для систем опалення, ми змогли обрати самі надійні та якісні компанії, чиї товари відповідають  європейським та українським стандартам. Саме завдяки цьому досвіду ми можемо надати гарантії на товар та роботу монтувальників компанії «ВТЕПЛІ».

Отже звертаючись за придбанням опалювальних котлів в компанію  «ВТЕПЛІ», Ви завжди можете розраховувати на грамотний, комплексний підхід до Вашого опалення.