ПРО НАС

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВТЕПЛІ»

ВТЕПЛІ – торгово-монтажна компанія. Головною міссією нашої компанії є успішне надання послуг і реалізація високоякісного енергоефективного обладнання в сфері теплотехніки та інженерної сантехніки командою професійних фахівців, піклуючись про стабільне підвищення комфорту та якості життя. Наша компанія молода, але команда складається з високодосвідчених, амбіційних фахівців з багаторічним досвідом.

Про нас

Компанія «ВТЕПЛІ» займається наданням послуг та реалізує високоякісне енергоефективне обладнання в сфері теплотехніки та інженерної сантехніки. Хоча компанія заснована не так давно її засновники мають досвід понад 10 років в даній галузі, проводять постійні навчання, тематичні заходи, виставки щоб бути в тренді останніх новинок та тенденцій, вони пройшли шлях від інсталяторів систем опалення та сервіс фахівців до засновників компанії яка реалізує успішні проекти в галузі теплотехніки та інженерної сантехніки, підвищуючи комфорт і якість життя задоволених клієнтів. Існуючі клієнти компанії — це як приватні особи, які володіють квартирами і приватними будинками, так і різні організації та державні установи. За цей період Ми стали надійним партнером багатьох  торгуючих і монтажних організації, та постійних клієнтів.

Компанія завжди ставить пріоритет високої якості при виборі постачальників. Участь в тендерах, кредитних та соціальних програмах робить успішну довгострокову співпрацю з ключовими постачальниками взаємовигідною а високоякісна продукція стає доступною для широкого кола споживачів.

Постійне навчання та вдосконалення являється основою для теперішніх та майбутніх фахівців нашої компанії. Головними критеріями для роботи в нашій компанії являється знання та слідування: головній цілі, місії, та орг. політиці. Компанія «ВТЕПЛІ» цінить своїх працівників та прагне щоб кожен був мотивований та в кожного було все для продуктивної роботи та самореалізації. Компанія «ВТЕПЛІ» це її працівники. Кожен новий працівник підсилює діяльність компанії, знає кожен процес і  функцію в компанії, чесний чуйний та відвертий, готовий якісно замінити будь яку функцію в організації щоб не постраждала якість сервісу. Теоретичні та практичні навчання, які сприяють підвищенню показників в роботі кожного — робить Нас командою професіоналів.

Ми – компанія, яка дотримується своїх слів та дає людям свій основний продукт: Працююча енергоефективна система теплопостачання в оселях наших клієнтів та клієнтів наших партнерів , укомплектована професійним обладнанням, яка принесе тепло та затишок в їх оселі.

Наші партнери

Компанія ВТЕПЛІ – офіційний партнер відомих європейських виробників якісної опалювальної техніки та устаткування. Ми плідно співпрацюємо з BOSCH termotecniks, Buderus, Meibes, Tatramet, Tiemme, Kalde, Dizayn та багатьма іншими.

Весь пропонований нами асортимент обладнання формується, виходячи з критеріїв надійності, наявності передових технологічних рішень, зручності використання споживачем, енергоефективності та відповідає світовим і вітчизняним стандартам, що підтверджуються сертифікатами якості.

Наші послуги

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексне та якісне обслуговування європейського рівня. За Вашим бажанням ми можемо спроектувати, прорахувати, змонтувати та провести пуско-налагоджувальні роботи систем опалення різної складності – чи то невеличка затишна квартира, чи то великий котедж, або навіть багатоповерхівка чи промисловий об’єкт.

Окрім систем опалення, ми монтуємо водовідведення, водопостачання та надати сервісне обслуговування. На всі наші монтажні роботи ми надаємо гарантію 2 роки!

Наші кваліфіковані спеціалісти поможуть підібрати Вам найбільш оптимальні варіанти опалювального обладнання та устаткування, яке Ви зможете придбати безпосередньо у нас!

З ким ми працюємо

Компанія ВТЕПЛІ надає послуги приватним особам, бюджетним установам, житлово-комунальним підприємствам, ОСББ, промисловим об’єктам, комерційним установам.

Наша адреса:
г. Житомир, пер. 2-й Полевой 2
Контактні тел.:
+380 (98) 269 45 86
+380 (63) 116 11 52

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: