ustanovka-kotliv-v-zhitomiri
Для економічного і ефективного опалення будинку, окрім вибору якісного котла, необхідно приділити додаткову увагу процесу монтажу. Варто зазначити, що установка котлів складається с декількох етапів і має свої нюанси, тому усі роботи краще довіряти спеціалістам, які знають точну послідовність і особливості кожного кроку з монтажу сучасної теплотехніки.

Торгово-монтажна компанія «ВТЕПЛІ», піклуючись про підвищення якості і комфорту життя українців, надає послуги щодо установки котлів у Житомирі і гарантує високу якість проведення і виконання робіт. Команда складається лише з досвідчених і відданих справі фахівців, тому кожен замовник залишиться задоволений результатом.

Також компанія реалізує високоякісне енергоефективне обладнання в сфері теплотехніки і пропонує усі види котлів:

 • електричні;
 • газові;
 • твердопаливні.

Кожен характеризується унікальними перевагами і в залежності від типу, може працювати на газу та інших джерелах енергії.

Основні етапи монтажу теплотехніки спеціалістами компанії  «ВТЕПЛІ»

Монтаж котлів у Житомирі фахівцями компанії «ВТЕПЛІ» складається з багатьох етапів і на особливість процесу впливає вид опалювальної системи, а також рівень її потужності. Так, перед установкою газової підлогової або настінної техніки необхідно потурбуватись про забезпечення підведення до неї газу і строго дотримуватись встановлених технічних вимог і правил. Сучасні системи можуть бути одноконтурними або двоконтурними (використовуються для опалення приміщень і нагрівання води), тому тільки кваліфіковані робітники, враховуючи конструктивні особливості обладнання зможуть провести його повний монтаж і запуск.

ustanovka-kotliv-v-zhitomiri1

Установка твердопаливних котлів також потребує додаткових технічних навичок, адже процедура складається з:

 • підготовки основи і облаштування спеціальної системи для відводу продуктів горіння;
 • установки обладнання і труб;
 • вбудовування пристроїв безпеки;
 • обв’язки котла.

Звичайно, вибір якісної і надійної опалювальної техніки — це продумане рішення, направлене на затишок і комфорт у Вашому домі, та необхідно пам’ятати про важливість проведення професійних монтажних робіт, які налагодять ефективне функціонування системи в залежності від її технічних особливостей і параметрів.

Професіонали компанії «ВТЕПЛІ» допоможуть Вам у створенні найкращої атмосфери для проживання у власному будинку і швидко вирішать усі питання з обігрівом будь-якого об’єкта нерухомості.

Наша адреса:
г. Житомир, пер. 2-й Полевой 2
Контактні тел.:
+380 (98) 269 45 86
+380 (63) 116 11 52

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

 

  ×

   ×