mintazh-kotelen-v-zhitomiri

Надійний монтаж котелень у Житомирі, спеціалістами компанії ВТЕПЛІ
За коректну роботу опалювальних систем відповідає якісний монтаж, який повинен проводитись виключно с дотриманням усіх технічних норм. Правильне проведення робіт гарантує не тільки тепло, але і абсолютну безпеку Вашому дому, підприємству або офісу, тому установку котелень варто передати професіоналам. Спеціалісти мають досвід і спеціальні знання для проведення монтажу, а також здатні якісно і точно з’єднати всі вузли Вашої нової опалювальної системи.

Компанія «ВТЕПЛІ» має великий досвід в цьому направленні і надає професійні послуги з установки котелень у Житомирі приватним особам, організаціям і державним установам. Робітники постійно проходять навчання і тренінги, тому кожен замовник може бути впевнений в надійності проведених робіт. Усі кроки проходять виключно по технологіям, встановленим виробником теплотехніки.  До того ж, приступаючи до процесу установки, робітники враховують вимоги, що пред’являються до приміщення, в якому буде розташована котельня (її площу і параметри).

Особливості установки опалювальних систем

Комфортне проживання в квартирі, будинку або заміському котеджі просто не можливо уявити собі без встановленої якісної опалювальної системи. Обладнання передає тепло в приміщення і підтримує оптимальну для перебування в ньому людини температуру, а тому теплотехніка повинна бути надійною і довговічною, а установку мають проводити лише професіонали у своїй справі.

mintazh-kotelen-v-zhitomiri1

Торгово-монтажна компанія «ВТЕПЛІ» здатна забезпечити усі необхідні умови для створення затишної атмосфери у Вашому домі, так як пропонує в широкому асортименті високоякісну і потужну теплотехніку від BOSCH та інших відомих брендів. Також компанія надає професійні послуги у сфері монтажу та проводить установку котелень в Житомирі в точно встановлений строк на об’єкті замовника такого обладнання, як:

  • газових пристроїв;
  • рідкопаливних;
  • твердопаливних;
  • комбінованих багатопаливні;
  • електричних.

 

Переваги співпраці з компанією «ВТЕПЛІ»

Перед початком роботи фахівці компанії нададуть детальну інформацію щодо обраної моделі системи, а також складуть детальний проект монтажу враховуючи усі технічні нюанси саме Вашого приміщення. Широкий модельний ряд опалювальних установок, які також можна знайти в каталозі інтернет-магазину «ВТЕПЛІ», дозволять підібрати найбільш оптимальну систему для роботи як за рахунок електроенергії, так і на тій місцевості, де відсутня газова магістраль, або навіть обрати універсальну модель, яка здатна функціонувати на декількох видах палива.

Наша адреса:
г. Житомир, пер. 2-й Полевой 2
Контактні тел.:
+380 (98) 269 45 86
+380 (63) 116 11 52

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

 

    ×

      ×